Lektorzy i konsultacje

Angliści

mgr Magdalena Bednarska-Wnęk

konsultacje:

środagodz. 11:00-11:45sala 128b
czwartekgodz. 14:45-15:30sala 128b

mgr Patrycja Churcher

konsultacje:

poniedziałekgodz. 12:45-13:30sala 151 SJO
czwartekgodz. 14:15-15:00sala 151 SJO

mgr Magdalena Cora

konsultacje:
Dnia 14.12.2018 (piątek) dyżur jest odwołany.

wtorekgodz. 11:00-11:45sala 128b
piątekgodz. 11:00-11:45sala 128b

mgr Justyna Firganek

konsultacje:

poniedziałekgodz. 15:15-16:00 sala 151
czwartekgodz. 11:00-11:45sala 151

mgr Dorota Gawryła

konsultacje:

środa godz. 12:45-13:30sala A231/ Czyżyny
wtorekgodz. 9:15-10:00sala A231/ Czyżyny

mgr Monika Korpak

konsultacje:

czwartekgodz. 10:00-10:45sala 151
środagodz. 08:30-09:15sala 151

mgr Sandra Kulińska-Stanek

konsultacje:

środagodz. 12:45-13:15sala 151
czwartekgodz. 11:00-11:45sala 151

mgr Tomasz Kuzora

konsultacje:

wtorekgodz. 9:15-10:00sala 151
środagodz. 11:00-11:45sala 151

mgr Iwona Kuźmińska

konsultacje:

wtorekgodz. 11:00-11:45sala 151
piątekgodz. 11:00-11:45sala 151

mgr Katarzyna Łabuś

konsultacje:
W dniu 13.12 (czwartek) zajęcia są odwołane

wtorekgodz. 17:00-17:45sala 231 A Czyżyny
środagodz. 13:00-13:45sala 231 A Czyżyny

mgr Agnieszka Łyczko

konsultacje:

poniedziałekgodz. 16:05-16:50sala 151
czwartekgodz. 14:30-15:15sala 151

mgr Agnieszka Majka-Pauli

konsultacje:

środagodz. 11:00-11:45sala 231 WM Czyżyny
czwartekgodz. 11:00-11:45sala 231 WM Czyżyny

mgr Zuzanna Małecka

konsultacje:

poniedziałekgodz. 7:45-8:45sala 151 SPNJO
czwartekgodz. 12:45-13:30sala 151 SPNJO

mgr Marcin Mały

konsultacje:
Więcej informacji na konsultacje.anglista.edu.pl.

poniedziałekgodz. 17:00-17:45sala A 231 Czyżyny
czwartekgodz. 18:00-18:45sala A 231 Czyżyny

mgr Marta Oziembała

konsultacje:

wtorekgodz. 8:15 - 9:00sala 151
czwartekgodz. 10:00-10:45sala 151

mgr Alicja Półtorak-Filipowska

konsultacje:

poniedziałekgodz. 11:15-12:00sala 128b
wtorekgodz. 11:45-12:30sala 128b

mgr Katarzyna Starykiewicz

konsultacje:

środagodz. 11:00-11:45sala A231/Czyżyny
czwartekgodz. 11:00-11:45sala A231/Czyżyny

mgr Elżbieta Szabat

konsultacje:

środagodz. 12:45-13:30sala 151 SPNJO
czwartekgodz. 14:30-15:15sala 151 SPNJO

mgr Kinga Śniadek

konsultacje:

wtorekgodz. 11:00-11:45sala 151 SJO
czwartekgodz. 13:30 - 14:15sala 151 SJO

mgr Ewa Watt

konsultacje:

środagodz. 12:45-13:30sala 151 SJO
czwartekgodz. 14:30 -15:15sala 151 SJO

mgr Ilona Wojewódzka-Olszówka

konsultacje:

środagodz. 8.45-9:30 sala P2C/ Podchorążych
piątekgodz. 11:00-11:45sala 151 SPNJO

mgr Kamila Wójcik

konsultacje:

poniedziałekgodz. 9:15-10:00sala A231 Czyżyny
czwartekgodz. 13:30-14:15sala A231 Czyżyny

mgr Joanna Wrana

konsultacje:

poniedziałekgodz: 13:30-14:15sala 151 SJO
środagodz. 11:15-12:00sala 151 SJO

mgr Anna Zwierzyńska-Dubis

konsultacje:

poniedziałekgodz. 10:00-10:45sala 231 WM Czyżyny
czwartekgodz. 13:30-14:15sala 231 WM Czyżyny

mgr Anna Żuk

konsultacje:

poniedziałekgodz. 11:45 - 12:30sala 151 SPNJO
czwartekgodz. 14:30-15:15sala 151 SPNJO

Germaniści

mgr Ewa Bagnińska

konsultacje:
W dniu 14.12 (piątek) dyżur przeniesiony jest na godzinę 12:45-13:30

poniedziałekgodz. 15:00-15:45sala 151 SPNJO
piątekgodz. 9.15-10.00sala 151 SPNJO

mgr Dariusz Guzik

konsultacje:

wtorekgodz. 14:15-15:00sala 128b SPNJO
środagodz. 17:00-17:45sala 128b SPNJO

mgr Elżbieta Hejnowicz

konsultacje:

poniedziałek09:15-10:00sala 151 SPNJO
czwartek14:30-15:15sala 151 SPNJO

mgr Ewa Targosz

konsultacje:

środagodz. 13:30-14:15sala 231 WM Czyżyny
piątekgodz. 12.45-13.30sala 231 WM Czyżyny

Romaniści

mgr Beata Heil

konsultacje:

środagodz. 11:00-11:45sala A 231 Czyżyny
piątekgodz. 10:00-10:45sala 129/151 SPNJO

Rusycyści

mgr Dorota Duchnowska

konsultacje:

środagodz. 11:45-12:30sala 151 SPNJO
piątekgodz. 10:00-10:45sala 151 SPNJO