Angliści

mgr Monika Antkowicz

konsultacje:

środa15:20 - 16:05151 lub 129/ SJO

mgr Magdalena Bednarska-Wnęk

konsultacje:

środagodz. 11:00-11:45sala 128 SPNJO
czwartekgodz. 12:45-13:30sala 128 SPNJO

mgr Patrycja Churcher

konsultacje:

poniedziałekgodz. 11:15-12:00sala 151 SPNJO
środagodz. 15:00-15:45sala 151 SPNJO

mgr Magdalena Cora

konsultacje:

wtorekgodz. 11:00-11:45sala 128b SPNJO
środagodz. 12:45-13:30sala 128b

mgr Justyna Firganek

konsultacje:

poniedziałekgodz. 12:45-13:30sala 151 SPNJO
wtorekgodz. 9:15-10:00sala 151 SPNJO

mgr Dorota Gawryła

konsultacje:
Pani mgr Dorota Gawryła przenosi wyjątkowo dyżur z czwartku 21 marca na środę 27 marca 2019 w godz.14.15 - 15.00, sala 139 Studium.

czwartekgodz. 11:00-11:45A231 / Czyżyny
piątekgodz. 11:00-11:45sala 139 / SPNJO

mgr Monika Korpak

konsultacje:

poniedziałekgodz. 10:45-11:30sala 151 SPNJO
środagodz. 08:30-09:15sala 151 SPNJO

mgr Sandra Kulińska-Stanek

konsultacje:

środagodz. 10:30-11:15sala 151 SPNJO
czwartekgodz. 13:45-14:30sala 151SPNJO

mgr Tomasz Kuzora

konsultacje:

poniedziałekgodz. 11:00-11:45sala 151 SPNJO
środagodz. 11:00-11:45sala 151 SPNJO

mgr Iwona Kuźmińska

konsultacje:

poniedziałekgodz. 8:15 -9:00sala 151 lub 152 SPNJO
wtorekgodz. 11:00-11:45sala 151 lub 152 SPNJO

mgr Katarzyna Łabuś

konsultacje:
Na konsultacje zapraszamy do wykładowców prowadzących dane zajęcia w ramach zastępstwa lub do Kierownictwa Studium.

mgr Agnieszka Łyczko

konsultacje:

poniedziałekgodz. 16:05-16:50sala 151 SPNJO
czwartekgodz. 16:05-16:50sala IF 017(Podchorążych)

mgr Agnieszka Majka-Pauli

konsultacje:

środagodz.08:15-09:00sala A231 Czyżyny
piątekgodz.12:45-13:30sala A231 Czyżyny

mgr Zuzanna Małecka

konsultacje:

wtorek7:30 - 9:00151 / SPNJO

mgr Marcin Mały

konsultacje:
Więcej informacji na konsultacje.anglista.edu.pl.

poniedziałekgodz. 15:15-16:00sala A231 Czyżyny
środagodz. 10:00-10:45sala A231 Czyżyny

mgr Marta Oziembała

konsultacje:
W dniu dzisiejszym wtorek 19.03, konsultacje są odwołane

wtorekgodz: 11:45-12:30sala 151 SPNJO
środagodz: 14:30-15:15sala 151 SPNJO

mgr Alicja Półtorak-Filipowska

konsultacje:

poniedziałekgodz. 14:30-15:15sala 128b SPNJO
wtorekgodz. 11:30-12:15sala Podchorążych s.P6

mgr Katarzyna Starykiewicz

konsultacje:

środagodz. 09:15-10:00sala A231 WM Czyżyny
piątekgodz. 08:15-09:00sala A231 WM Czyżyny

mgr Elżbieta Szabat

konsultacje:

wtorekgodz. 14:30-15:15sala 151 SPNJO
poniedziałekgodz. 09:15 -10:00sala 151 SPNJO

mgr Kinga Śniadek

konsultacje:

wtorekgodz. 14:30-15:15sala 151 SPNJO
piątekgodz. 15.15-16.00sala 151 SPNJO

mgr Ewa Watt

konsultacje:

wtorekgodz. 12:00-12:45sala 151 SPNJO
środagodz. 12:45-13:30sala 151 SPNJO

mgr Ilona Wojewódzka-Olszówka

konsultacje:

poniedziałekgodz. 19:45-20:30sala P2 Podchorążych
piątekgodz. 13:15-14:00sala 151 SPNJO

mgr Kamila Wójcik

konsultacje:

środagodz. 14:30-15:15sala 231 Czyżyny
piątekgodz. 12:45-13:30sala 231 Czyżyny

mgr Joanna Wrana

konsultacje:

środagodz. 11:00-11:45sala 415 WIL
piątekgodz. 14:30-15:15sala 151 SPNJO

mgr Anna Zwierzyńska-Dubis

konsultacje:

poniedziałekgodz. 15:15-16:00sala 151 SPNJO
wtorekgodz. 12:45-13:30sala A231/Czyżyny

mgr Anna Żuk

konsultacje:
Uwaga, jednorazowa zmiana zajęć z piątku 29.03 godzina 09:15 na poniedziałek 01.04 na godzinę 07:30 sala 152
grupa Sanit. II rok IŚ

poniedziałekgodz. 11:00-11:45sala 151 SPNJO
środagodz. 10:00-10:45sala 151 SPNJO