Konkurs prezentacji multimedialnych

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych zaprasza wszystkich studentów PK do udziału w Konkursie Prezentacji Multimedialnych w języku obcym pt.

Czy współcześni inżynierowie mają niezbędne narzędzia aby sprostać wyzwaniom przyszłości?
Do modern engineers possess the necessary tools to face the challenges of the future world?
Verfügen Ingenieure von heute über notwendige Werkzeuge, um den Herausforderungen der Zukunft gerecht zu werden?
Les défis  du futur: les ingénieurs d'aujourdhui disposent-ils des outils nécessaires pour y faire  face?
Есть ли в наличии у современных инженеров необходимые инструменты, чтобы справиться с вызовом будущего?

pod honorowym patronatem JM Rektora PK, prof. dr hab. inż. Kazimierza Furtaka.
Prezentacje można przygotować w języku angielskim, niemieckim, francuskim lub rosyjskim.
Konkurs odbędzie się w dniu 3.XII. 2015 r. w Działowni. Wystąpienia studentów rozpoczną się o godzinie 13.00. W sali, w której uczestnicy będą wygłaszać swoje prezentacje, organizatorzy przewidują 2-godzinną sesję próbną przed rozpoczęciem konkursu.
Dla zwycięzców przewidziano cenne nagrody:

• Nagroda Główna – notebook wartości ok. 2500 zł,*
  • II Nagroda – tablet wartości ok. 900 zł,*
  • III Nagroda – dysk zewnętrzny wartości ok. 250 zł,

(*wartość nagrody netto, po odprowadzeniu podatku wymaganego ustawą)

Ponadto, przyznana zostanie nagroda publiczności, a wśród osób, które wezmą udział w głosowaniu na najlepszą prezentację, rozlosowane zostaną drobne upominki.
Zgłoszenia można dokonać drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub osobiście u koordynatorów Konkursu, Alicji Półtorak i Ilony Wojewódzkiej do dnia 15.XI. 2015 r.
Bardzo prosimy, aby wszyscy zainteresowani zapoznali się ze szczegółowymi zapisami regulaminu.
Ewentualne pytania lub wątpliwości można kierować do koordynatorów Konkursu na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.