Szukaj publikacji

Nowinki

 

Uwaga

Innocent Guide to Cybercrime

Email
Cena
Cena sprzedaży brutto: 35,00 zł
Szczegóły produktu

Opis: for use by students of Information Technology

Spis treści:
1. Computer Literate Crime
2. A Billion Here, a Billion There
3. Spam, Spam, Spam
4. People behind Computers
5. Threats and Protections
6. Art of Spying
7. Cross-Examination
8. Glossary of Basic Terms
9. Word List
10. Answer Key

Innocent Guide to Cybercrime to skrypt przeznaczony zarówno dla studentów Informatyki, jak i studentów innych kierunków, zainteresowanych zjawiskiem cyberprzestępczości.

Składa się z sześciu rozdziałów, każdy zbudowany z czterech części:Pre- reading wprowadza temat i zawiera ćwiczenia wstępne;

Reading prezentuje teksty opisujące poszczególne zjawiska cyberprzestępczości, podaje ich definicję i przykłady wraz z rozbudowanymi ćwiczeniami leksykalnymi, grmatycznymii komunikacyjnymi; Follow -up dostarcza dodatkowy zestaw urozmajconych ćwiczeń językowych w postaci krzyżówek, quizów, tekstów do uzupełnienia oraz tłumaczeń z języka angielskiego na język polski i odwrotnie; oraz Revision,która stanowi zbiór zadań przeznaczonych do powtórki materiału danego rozdziału. Ostatni, siódmy rozdział skryptu Cross -Examination zawiera wyłącznie bogaty zbiór ćwiczeń do wykorzystania jako ćwiczenia uzupełniające przy wcześniej omawianych rozdziałach lub jako ćwiczenia samodzielne do wykonania indywidualnego, w parach lub w grupach.

Na końcu skryptu znajdują się Glossary of Basic Terms zamieszczający podstawowe terminy z zakresu cyberprzestępczości;

Word List podający polskie odpowiedniki trudniejszych słów wystepujący w teksatch; oraz Answer Key przedstawiającyprzykładowe rozwiazania zadań.

Poziom kompetencji językowych B2. Skrypt może byc wykorzystywany do prowadzenia zajęć w sposóbtradycyjny lub przez platformę e-learningową.

Facebook

Google
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.