Gra Miejska

Dnia 5 czerwca 2024 roku odbyła się pierwsza edycja Gry Miejskiej dla studentów Politechniki Krakowskiej, zorganizowana przez Studium Języków Obcych PK z okazji Jubileuszu 70-lecia jego powstania.

Gra nosiła tytuł „Inżynierska Ekspedycja” i spotkała się z entuzjastycznym odbiorem studentów. Uczestnicy mieli za zadanie poznanie historii, tradycji oraz najważniejszych miejsc na kampusie naszej uczelni. W grze została wykorzystana specjalnie stworzona aplikacja, w której studenci mogli znaleźć mapę  swojej podróży oraz zestaw zadań do wykonania.

Trzy pierwsze grupy, którym udało się odwiedzić kluczowe miejsca na terenie uczelni i rozwiązać zagadki z nimi związane w najkrótszym czasie, otrzymały pamiątkowe upominki.

Wszystkim uczestnikom  gry serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy również wszystkim osobom które przygotowały pytania!

Organizator:        Zuzanna Małecka

i jej  pomocnice :   Justyna Firganek   +    Joanna Wrana